Ana Sayfa
Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemi kontrol sağlanmak istenen yerlerde her türlü personel giriş çıkış ve personel, ziyaretçi geçiş kontrol ve denetiminin yapılmasını sağlar. Kart okuyucular: manyetik kart okuyucu, mifare kart okuyucu, smart kart okuyucu, PROXİMİTY KART OKUYUCU olarak sınıflandırılır.

 

Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) ile Fabrika, Hastane, iş yeri, okul, dershane, ofis gibi yerlerde personelin giriş çıkış yaptığı bölüme Kart okuyucu terminal monte edilerek bilgisayara bağlanır. Bilgisayara kurulan personel devam kontrol programında işletmenizin çalışma şekline uygun parametreleriniz tanımlanır. Bu parametrelere göre personel takip işleminizi yaparsınız.

 

Kartlı geçiş sistemi ile “kartlı kilit”, “kartlı kapı açma”,”otel kapı kilitleri”,otel enerji tasarruf sistemleri ve turnike geçiş sistemleri, fabrika zil çaldırma sistemi gibi değişik uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

 

İstenildiği takdirde “Personel Kartı, Ziyaretçi Kartı, Öğrenci Kartı, Misafir Kartları üzerine kurum, işletme, firma bilgileri resimli veya resimsiz olarak tek ya da çift taraflı olarak baskı yapılmaktadır.

 

Kartlı giriş çıkış yapılan okuyucu üzerinde kişi, zaman ve yer sınırlama ve yetkilendir- meleri yapılarak tam kontrol ve güvenlik sağlanabilinmektedir.

 

Kart Okuyucuya sadece yetki verilen kişiler tarafından müdahale olanağı vardır. Kart okuyucu offline ve online olarak çalışabilmekte ve Access (geçiş kontrol) amaçlı kullanılabilmektedir.

   
Hızlı Erişim Linkleri Çözüm Ortakları Distribütörlüklerimiz
Her hakkı saklıdır - Çilingir Elektronik Web Tasarım: AdaNET